Wypożyczony samochód na ślub

Niebawem miał być mój ślub. Jako perfekcjonistka, chciałam, by wszystko było zrobione idealne i miałam wobec tego wykonania naprawdę wysokie oczekiwania. Wszystko musiało być gotowe na czas, a najlepiej przed czasem, prezentować się i wyglądać świetnie, a jeśli chodzi o jedzenie – wspaniale pachnieć. Jako panna młoda przejmowałam się oczywiście swoim strojem i ogólnym wyglądem, ale także kwestią mojego własnego dojazdu tak na ślub, jak i na wesele. W końcu samochody ślubne zawsze były ładnie przystrojone. Z moim nie mogło być inaczej. 

Profesjonalny, wypożyczony samochód na ślub

wypożyczalnia auta na wesele białystokKluczową kwestią był przecież transport. Zwłaszcza, że od domu do kościoła mieliśmy daleko, nie mówiąc już o tym, że od kościoła do samego miejsca wesela także. Zawsze patrzyłam na jadące sznurkiem po sobie, ozdobione samochody i z pewnego rodzaju czułością patrzyłam na ten pierwszy – na auto państwa młodych, prowadzące wszystkich do celu. Podobnie chciałam, by było z moim transportem na mój ślub – by samochód prezentował się świetnie i z daleka było widać, że jest to auto, którym jadą państwo młodzi. Na szczęście, jeśli chodzi o rzecz taką, jak wypożyczalnia auta na wesele białystok nie odstaje niczym od innych miast i o to, że coś znajdziemy, mogłam być spokojna. Pozostała kwestia znalezienia tego. Samochód na wesele musiał spełniać kilka funkcji. Po pierwsze – tak, jak w przypadku innych ślubów, które widziałam, musiał wskazywać na to, że jadą w nim państwo młodzi. Po drugie – miał za zadanie przewodzić wszystkim innym wozom, a więc nie chodziło jedynie o samochód, ale i dostanie dobrego kierowcy, który zna miasto nie pozwoli, by goście się pogubili, ale z drugiej strony nie będzie jechał zbyt wolno, by komuś jeszcze się zachciało robić taki towarzyski błąd i nas wyprzedzać. Po trzecie samochód taki musiał nadawać się do zdjęć, bo oczywistym było, że na ślubie jest fotograf i będzie robiona cała masa zdjęć, a zatem samochód musiał być świetnym tłem dla tychże zdjęć i sprawiać, że będzie się lepiej, a nie gorzej wyglądało. 

By znaleźć wypożyczalnie spełniającą nasze wymagania, rozpoczęliśmy poszukiwania od Internetu, dokładnie śledząc opinie innych ludzi o danej wypożyczalni. Kiedy już wybraliśmy jedną, pozostało czekać z oceną na dzień ślubu. Ja miałam duże wymagania i jeszcze większe oczekiwania i dlatego nawet samą mnie zaskoczyło to, że naprawdę zostały one spełnione. A spełnić wymagania i oczekiwania perfekcjonisty w jego najważniejszym dniu życia to już rzeczywiście można uznać za nie lada wyczyn. 

blogger