Wysoka jakość wózków Greentom

 

Spacery z maluchem pozytywnie wpływają na jego zdrowie i rozwój, dlatego wózek jest podstawowym elementem wyprawki niemowlaka. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem odpowiedniego modelu i wybrać ten, który spełnia nasze oczekiwania, zapewnia komfort dziecku i rodzicom. W sklepach wybór wózków jest bardzo duży, modele różnią się znacznie między sobą nie tylko ceną, ale także wyposażeniem oraz funkcjami. Niektóre z nich przeznaczone są dla maluchów od pierwszych dni życia, inne dla niemowląt siedzących.

Zalety wózków firmy Greentom

wózki greentomMoże także zdecydować się na modele, które dedykowane są dla aktywnych rodziców, z którymi można uprawiać sporty. Bardzo praktycznym wyborem są wózki Greentom, które są lekkie, świetnie sprawdzają się w mieście. Ten ekologiczny wózek przeznaczony jest zarówno dla małych, jak i starszych dzieci. Ciekawa kolorystyka, wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Wykonany jest z recyklingowanego polipropylenu, siedzisko materiałowe wykonane jest z przetworzonych butelek Pet, dzięki czemu jest w 100% ekologicznym rozwiązaniem. Rodzice mają możliwość samodzielnego skomponowania wózka, wybrać kolor ramy i tapicerki. W przypadku uszkodzenia nie będzie problemów z kupieniem koniecznych elementów. Wózki takie rosną wraz z maluchem, można je wykorzystać jako gondole dla malutkiego niemowlaka, a także jako wygodne siedzisko dla starszych urwisów. Jego niebywałą zaletą jest jego lekkość, a także uniwersalnej wysokości rączka. Wózek z powodzeniem może być wykorzystywany w mieście, jest bardzo skrętny, zapewnia komfort dziecku, a jednocześnie wygląda bardzo efektownie. Bardzo praktycznym elementem jest także kosz zakupowy, gdzie można schować niezbędne produkty. Wózek wygodnie się składa, zapewnia komfort i bezpieczeństwo maluchowi. Marka Greentom specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości ekologicznych wózków, troszczy się o środowisko naturalne, a jednocześnie komfort małych pasażerów.

Te wygodne wózki produkowane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Świetnie sprawdzają się na asfaltowych chodnikach oraz kostce brukowej. Posiadają sprawny hamulec, który można bez problemu zablokować. Siedzisko jest obszerne, dzięki czemu sprawdza się nawet w przypadku większego malucha, zapewnia mu komfort, można opuścić oparcie, dzięki czemu dziecko może spokojnie spać. Warto starannie dobrać wózek, gdyż będzie nam służył przez długi czas. Jest on niezbędnym wyposażeniem wyprawki niemowlęcej, dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie wielofunkcyjny model, który zadba o komfort dziecka oraz jego rodziców.

 

bloger