Zabawka, która zwala z nóg niejednego dorosłego

W czasach PRL-u można było zapomnieć o wykwintnym jedzeniu, czy o jakichkolwiek zabawkach interaktywnych. Wszystko było szare, smutne i nieatrakcyjne. Obecnie ilość produktów na półkach sklepowych może czasami przytłoczyć. Era konsumpcjonizmu trwa w najlepsze. Jaka może być lepsza alternatywa dla naszego dziecka aby nie siedziało cały czas przed komputerem? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w dalszej części tekstu.

Czy lakierowanymi autami na akumulatory można jeździć?

lakierowane auta na akumulatorAuta elektryczne są przeznaczone dla naszych potomnych. Dzieci od lat trzech mogą samodzielnie prowadzić auta, które posiadają pasy bezpieczeństwa, kierownice i inne niesamowite funkcje w wyposażeniu. Piękne kolorowe i lakierowane auta na akumulator podobają się dzieciom i dorosły. Każdy z nas marzył o takim prezencie. Jednak dopiero teraz elektryczne samochody zawojowały rynkiem. Dzieci mogą wybrać sobie odpowiedni model samochodu i dopasować go do swoich potrzeb. Najważniejsze aby przy odbiorze kluczyka nauczyły się bezpiecznie korzystać z nowego pojazdu. Samochód posiada skrzynię trzy biegową (dwa biegi przednie i jeden tylni). To rozwiązanie usprawnia jazdę nawet na małym podwórku. Dodatkowo, wbudowany jest odtwarzacz mp3 aby w czasie zabawy leciały ulubione piosenki dziecka. Kolorowy wyświetlacz informuje o poziomie baterii akumulatora. Jeżeli bateria jest prawie pusta, należy ją szybko naładować. Samochód rozwija prędkość 6 km/h. Jest to bezpieczna jazda dla naszego malucha. Plusem jest, że rodzice dostają pilota, który umożliwia również wożenie mniejszych dzieci albo kontrolowanie jazdy większym urwisom. Jeżeli dziecko chciało by pojeździć swoim autem w porze wieczornej, można zapalić jasne światła, które są na przodzie i z tyłu auta. Kierunkowskazy, które są zainstalowane na lusterkach również świetnie zdają egzamin podczas prawidłowej jazdy. Dzieci powinny delikatnie otwierać i zamykać drzwi swojego samochodu, ponieważ jest to zabawka, o którą należy dbać. Warto przestrzegać zaleceń producenta ponieważ pomoże to ograniczyć niechciane usterki.

Dzieci, które marzą o własnym aucie powinny wybrać się z rodzicami do marketów, sklepów zabawkowych lub salonów rowerowych. To w tych miejscach najłatwiej można znaleźć idealny samochód dla malucha. Rozwiązaniem jest również sklep internetowy, który umożliwia szybką wysyłkę prezentu. Auto dostarczy kurier, czas na otwieranie paczki może się dzieciom bardzo podobać. Radość jaką wyzwalają prezenty jest wyjątkowa i warto od czasu do czasu niespodzianki swojej rodzinie sprawiać.

blogerka