Zabieg karboksyterapii pod oczy w Krakowie

Terapie z użyciem dwutlenku węgla nie są metodą nowatorską i znane są już od kilkudziesięciu lat. Początkowo były stosowane w leczeniu wielu chorób związanych z układem naczyniowym, zwłaszcza w leczeniu żył i tętnic, a także w walce z problemami skórnymi. Dwutlenek węgla jest związkiem, który występuje w ciele człowieka, przenika do krwi i jest transportowany do płuc, gdzie jest usuwany z organizmu. Gaz ten zwiększa przepływ krwi w tkankach i znacznie je dotlenia.

Zabiegi odmładzające pod oczy

karboksyterapia pod oczy krakówSzereg procesów zachodzących w wewnątrz tkanek zmusza je do pobudzenia wielu czynności związanych z metabolizmem komórek. Podanie podskórnie dwutlenku węgla stymuluje komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki temu dochodzi do rewitalizacji skóry. wstrzyknięcie gazu w głębsze warstwy skutecznie rozbija komórki tłuszczowe, dzięki czemu likwiduje cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Wykorzystywany jest również w walce z różnego rodzaju bliznami i rozstępami. Jest również idealnym rozwiązaniem w likwidowaniu zmarszczek oraz zmian i worków pod oczami. Skuteczna w walce z cieniami jest także karboksyterapia pod oczy Kraków w ofercie wielu salonów zapewnia zabiegi z wykorzystaniem dwutlenku węgla niwelujące oznaki starzenia i nieestetyczne zmiany wokół oczu. Gaz podgrzewa się do odpowiedniej temperatury zbliżonej do temperatury ciała i za pomocą specjalnej igły wprowadzany jest w określone partie ciała. Karboksyterapia należy do zbyt inwazyjnych zabiegów, jednak wymaga odpowiedniego przeszkolenia personelu wykonującego usługę oraz doświadczenia. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a dyskomfort to chwila wprowadzenia igły pod skórę. Wprowadzenia gazu trwa kilka do kilkunastu minut nie powodując żadnych następstw zabiegu. Aby uzyskać najlepszy efekt zabieg karboksyterapii należy powtórzyć kilkakrotnie w odstępach dwutygodniowych. Zabieg przynosi bardzo dobre efekty odmładzające i rewitalizujące skórę. Wpływa na jej wygląd, napięcie, sprężystość i elastyczność. Poprawia się również ukrwienie skóry, dzięki czemu staje się jędrniejsza i lepiej odżywiona.

Skóra zostaje oczyszczona z toksyn zalegających w limfie. Ceny zabiegów zaczynają się od około 200 zł. Uzależnione są od ilości zabiegów oraz partii ciała poddanej karboksyterapii. Nowatorska metoda stosowana do tej pory w medycynie, cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy efekty zabiegu dostrzegają już po kilku tygodniach. Procesy rewitalizacyjne zachodzące w tkankach utrzymują się przez długi czas, a skóra wygląda młodziej i promiennej. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w bezbolesny i szybki sposób chcą poprawić wygląd i zniwelować procesy starzeniowe zachodzące w skórze.

dawidb